O nas

Witam serdecznie na stronie naszego zakładu.

historia

Nazywam się Marcin Krajewski.

W 1967 roku mój Tata Henryk Krajewski otworzył zakład fotograficzny pod nazwą FOTO VENUS. Zakład mieścił się wtedy przy ul. Bojowników Proletariatu 13 naprzeciwko nieistniejącego już kina Bałtyk. W rok po otwarciu zakładu mój Tata zrobił Dyplom Mistrzowski w zawodzie fotografa.


Pozwoliło mu to na rozwinięcie zakładu przyjmując pod swoją pieczę uczniów do szkolenia nauki zawodu. Po ślubie dołączyła do Taty moja Mama Krystyna, która szybko zaraziła się sztuką fotografowania. Później zakład mimowolnie został przeniesiony na ul. Cygankę 13 (wskutek zmiany nazwy ulicy). Przez kolejne lata zgodnie z rozwojem technologii podnosiliśmy standard wyposażenia i jakości wykonywanych usług. W końcu fotografia została zautomatyzowana i zbędne stały się ciemnie.

W roku 1995 zakład przenieśliśmy na ul. 3 Maja 37.

We mnie też rodzice zaszczepili pasję fotograficzną i po ukończeniu Studium Fototechnicznego w Warszawie w 1996r. podjąłem pracę razem z rodzicami.

W marcu 2010 roku zakupiliśmy lokal przy ul. 3 Mają 35

a od 1 maja zakład zyskał nową lokalizację, wystrój, a dzięki większej powierzchni nasze studio rozwinęło skrzydła. Teraz mam nadzieję, że będziemy jeszcze bardziej w stanie zadowolić naszych klientów. Połączyliśmy nasze doświadczenia i zamiłowanie do fotografii, dzięki czemu dzisiaj możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług.